خانه / اخبار / قطع شدن یارانه نقدی افراد با این میزان درآمد
لباس مردانه لاکچری ارزان

قطع شدن یارانه نقدی افراد با این میزان درآمد

yarane-naghdi-download0511.ir

عضو کمیسیون تلفیق مجلس از برسی حذف خانوارهای پر درآمد از چرخه دریافت یارانه خبر داد و اعلام کرد : در کمیسیون تلفیق در بودجه سال 94 پیشنهاد شده است که خانوارهایی که بالای پنج میلیون درآمد دارند از چرخه دریافت یارانه حذف شوند.

ابوذر ندیمی، کمک به اقشار ضعیف و پیشرفت در روند اجرای پروژه های عمرانی را جزو اهداف بودجه سال آینده در کشور اعلام کرد و گفت: در صورتی که اقشار پردرآمد از چرخه دریافت یارانه حذف شوند یارانه آنها صرف کمک به اقشار آسیب پذیر و یا این که صرف امور عام المنفعه خواهد شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه دولت یازدهم باید برای رفع مشکلات کشور تصمیمات انقلابی بگیرد، گفت: دولت باید نمایندگان مجلس را یاری کند تا در کمیسیون تلفیق و در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۴ پردرآمدها از لیست یارانه بگیران خارج شوند.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس با بیان این که در خصوص اقدام دولت در حذف ثروتمندان از دریافت یارانه گفت: در این رابطه قانون هدفمندی یارانه‌ها موجود است که در آن نسبت درآمد خانوار مطرح است؛ یعنی حذف مطلق نیست ولی نسبت درآمد مهم است و برابری در پرداخت وجود ندارد.

ندیمی، ادامه داد: دولت تاکنون میزان درآمدی را که ملاک حذف از دریافت یارانه باشد اعلام نکرده است، از این رو دولت در بودجه سال آینده باید بگوید که میزان درآمد ماهانه چقدر باشد و براساس آن، گروه‌هایی که از دریافت یارانه محروم می‌شوند را مشخص کند.

به نقل از میزان

Download0511.ir

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد