خانه / اخبار / فیلم همجنس‌ بازی 2 دختر ثروتمند ایرانی !!!
لباس مردانه لاکچری ارزان

فیلم همجنس‌ بازی 2 دختر ثروتمند ایرانی !!!

فیلم همجنس‌ بازی 2 دختر ثروتمند ایرانی !!!-مشهد دانلود

فیلم همجنس‌ بازی 2 دختر ثروتمند ایرانی

جشنواره فیلم ساندنس۲۰۱۱ به فیلم« شرایط » که به تجربیات دو دختر ثروتمند ایرانی در حوزه موسیقی ، کلوپ‌های زیرزمینی ، و تمایلات جنسی نسبت به هم ، می‌پردازد تندیس خود را اعطا کرد!!!

این فیلم به دلیل تمایلات همجنسگرایی موجود در آن ، ابراز شخصیت ، و پرداختن موانع به اصطلاح فرهنگی در ایران ، توجهات زیادی را در این جشنواره به خود جلب کرد . کارگردان فیلم ، که یک زن ایرانی‌ الاصل متولد آمریکاست ، این فیلم را در لبنان ساخته است . وی به رویترز اظهار داشته است : « امیدوارم با این کار زمینه‌ جدیدی در سینمای ایران به وجود آورده باشم . این فیلم به مسائل زیادی می‌پردازد که سینمای ایران قبلا به آنها توجهی نداشته است از جمله تمایلات جنسی ، مذهب ، تعصب ، عقده‌های روحی . »

جشنواره فیلم ساندنس ( Sundance Film Festival ) نام جشنواره سینمایی است که از سال ۱۹۹۱ میلادی در ایالت یوتای آمریکا آغاز به کار کرده است . هدف تاسیس این جشنواره حمایت از فیلم‌ ها و فیلم‌سازان مستقل عنوان شده است . این جشنواره در ماه ژانویه هرسال در بخش‌هایی چون مستند ، درام و فیلم‌های آمریکایی و جهان برگزار می‌شود .

مشهد دانلود

فیلم همجنس‌ بازی دانلود فیلم همجنس‌ بازی دختر های ایرانی فیلم همجنس‌ بازی دختر ایرانی  فیلم همجنس‌ بازی زن های ایرانی فیلم همجنس بازی دو دختر ثروتمند ایرانی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد