خانه / اخبار / زن برهنه در مترو و عکسهایی که مردم از او گرفتند
لباس مردانه لاکچری ارزان

زن برهنه در مترو و عکسهایی که مردم از او گرفتند

zan berahne-zane lokht-زن برهنه

زن برهنه در مترو

مسافران هنگامی که این زن برهنه را دیدند که وارد مترو شد و در چند قدمی آنها در وسط واگن ایستاد شوکه شدند .او هیچ به کسانی که از او عکس و فیلم میگرفتند نشان نداد و به نظر نمیرسید از این جریان ناراحت شده باشد .

او بدون اینکه با کسی صحبتی داشته باشد و یا کلمه ای حرف بزند و یا حتی واکنشی به حرفها و حرکات اطرافیان داشته باشد چند ایستگاه بعد از واگن پیاده شد.در حال حاضر با پخش شدن تصاویر این زن مسئولان مترو و پلیس شهر وین در صدد یافتن وی و یا دانستن هویتش هستند .

ax berahne shodan zan dar metro

یک نشریه اعلام کرده است این زن خودش را معرفی کرده و علت این کار عجیبش را توضیح داده است اما به نظر میرسد این حرف تنها یک شایعه باشد . یک شاهد میگوید: من نمیتوانم باور کنم که یک زن با این وضعیت در یک مکان عمومی دیده شود .

با دیدن او واقعا حیرت زده شدم . او حتی در مقابل عکس گرفتن دیگران عکس العملی نشان نداد و درواقع میتوان گفت جلوی دوربین ها ژست هم میگرفت .بیشتر شاهدان این صحنه علاوه بر شوکه شدن نگران این زن بودند که در سرمای اتریش برهنه در خیابانها حضور پیدا کرده بود .

به هرحال تا کنون نام و نشانی از این زن پیدا نشده است و حضور او هنوز همانند یک معمای حل نشده ذهن اکثر مردم پایتخت اطریش را به خود مشغول کرده است .

 

زن برهنه زن لخت زن سکس زن تمام لخت زن عریان زن لخت ایران, زن برهنه ایرانی زن لخت در مترو مشهد women sex women porn

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد