خانه / نرم افزار / کاربردی / دانلود Actual File Folders v1.2 _ ایجاد دسترسی سریع تر به پوشه ها و فایل ها
لباس مردانه لاکچری ارزان

دانلود Actual File Folders v1.2 _ ایجاد دسترسی سریع تر به پوشه ها و فایل ها

actual-file-folders- download0511.ir

Actual File Folders برنامه کاربردی است که برای سریع تر کردن دسترسی کاربران به پوشه ها و فایل ها و افزایش سرعت عملکرد آن ها ایجاد شده است. این نرم افزار با ایجاد دو آیکون جدید در ویندوز اکسپلورر، به شما در دسترسی سریع تر به پوشه های مورد علاقه تان و نیز پوشه هایی که اخیرا ایجاد کرده اید، کمک می کند. پس از نصب این نرم افزار دکمه های Recent Folders و Favorite Folders در کنار دکمه های بستن و مینیمایز و ماکسیمایز موجود در در بالای پنجره مرورگر ویندوز، اضافه می شود. با استفاده از این نرم افزار می توانید لیستی از پوشه های مورد علاقه خود را بدون نظر گرفتن مسیر آن ها بر روی کامپیوتر، برای لود شدن سریع، سفارشی سازی کنید. استفاده از امکان اضافه کردن آیکون پوشه های مورد علاقه (Favorite Folders)، شبیه به لیست بوک مارک ها برای وب سایت های مورد علاقه شماست که به مرورگر خود اضافه می کنید. اگر شما پوشه های آهنگ جدیدی بر روی کامپیوتر خود ایجاد کرده باشید با استفاده از این نرم افزار می توانید آن پوشه ها را به لیست خود اضافه کرده و با یک  کلیک به سرعت به ان ها دسترسی پیدا کنید . که این قابلیت این نرم افزار هم شبیه به تاریخچه مرور (هیستوری) مرورگر وب شماست که در آن به سرعت می توانید به آخرین وب سایت هایی که به تازگی از ان ها بازدید کرده اید، به سرعت دسترسی پیدا کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Actual File Folders:

– سریع تر کردن دسترسی کاربران به پوشه ها و فایل ها، و افزایش سرعت عملکرد آن ها

– ایجاد آیکون Recent Folders در ویندوز اکسپلورر برای دسترسی سریع به پوشه هایی که اخیرا ایجاد شده است

– ایجاد آیکون Favorite Folders در ویندوز اکسپلورر برای دسترسی سریع تر به پوشه های مورد علاقه شما

– کم حجم

– دارای یک رابط کاربری ساده و آسان

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

– و …

Actual File Folders is an application created to help you navigate to favorite and recent folders by creating two new icons in your explorer windows.

The the list of favorite folders can be customized to lead to any directory on your system ,no matter the path and you can set the history level of the application.

 

مشخصات:

شرکت سازنده: Actual Tools

قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت دونستن شما!)

حجم فایل: 7.2 مگابایت

راهنمای نصب:

1- نرم افزار را نصب کنید.

2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.

3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:

– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.

– در ویندوز 7 و 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

رمز : download0511.ir

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد