خانه / اموزش / دانلود فایل pdf اموزش کامل طراحی وب سایت به فارسی
لباس مردانه لاکچری ارزان

دانلود فایل pdf اموزش کامل طراحی وب سایت به فارسی

web-design-ebook-farsi

با توجه به نیاز روز افزون علاقه مندان حوزه طراحی وب در ایران به وجود خودآموزهای مرتبط و خلاء چنین خودآموزهایی در وب فارسی این کتاب منتشر شده است. در این کتاب ۴خود آموز مرحله به مرحله تقدیم شما می شود. در این کتاب، برگردان فارسی چند خودآموز مفید طراحی قالب وب سایت در نرم افزار فوتوشاپ و همچنین تبدیل طرح های کشیده شده به کد HTML/CSS  به صورت مرحله به مرحله و مصور برای شما علاقه مندان قرار داده شده است. در ابتدای هر بخش منبع خودآموز نیز جهت حفظ حقوق مولفین اصلی و همچنین آشنایی بیشتر خوانندگان درج شده است. مخاطبان اصلی این کتاب افراد مبتدی و در سطح میانه هستند که با مباحث  HTML/CSS آشنا بوده و می خواهند مهارت های طراحی وب خود را بهبود بخشیده و به صورت عملی با بخشی از این صنعت پویا و جذاب آشنا شوند. کتاب در ۷۹ صفحه به زبان فارسی و با فرمت  pdf  آماده دانلود می باشد .

برای استفاده از این کتاب و پیش رفتن با مباحث آن نیاز به نصب نرم افزار فوتوشاپ و همچنین یک ویراستار کد (Code Editor) دارید . پیشنهاد در مورد ویراستار ، نرم افزار رایگان و محبوب ++Notepad است .

حق نشر (Copyright) این اثر بر اساس مجوز Creative Commons AttributionsNoncommercial-ShareAlike  منتشر شده و این مجوز به این معناست که مادامیکه قصد فروش این اثر به دیگران را نداشته باشید مجاز به انجام هر گونه تغییر و افزودن محتوا به آن هستید و می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید .

دانلود رایگان کتاب اموزش طراحی وب با حجم: 10.5مگ

پسورد:  www.downloadha.com

1 دیدگاه

  1. Thanks for spending time on the computer (wrigint) so others don’t have to.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد