خانه / بازی / دانلود بازی کتیبه‌های کهن 5: اسکایریم _ The Elder Scrolls V: Skyrim
لباس مردانه لاکچری ارزان

دانلود بازی کتیبه‌های کهن 5: اسکایریم _ The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V Skyrimنسخه جدیدی از سری بازی‌های بسیار پرطرفدار و فوق العاده زیبا و گرافیکی The Elder Scrolls با نام Skyrim منتشر شده است. پادشاهی Tamriel در سراشیبی سقوط قرار دارد. همچنین در طرفی دیگر شاه Skyrim به قتل رسیده است و این زمینه را برای انقلابیون فراهم کرده است تا به رهبری Ulfric پادشاهی و کنترل Skyrim را به دست بگیرند. اما نیروهای امپراطوری سدی برای رسیدن به این هدف هستند و کشور در آتش جنگ داخلی می سوزد. ولی قبل از این که این درگیری ها به نتیجه برسد مشکلی عظیم گریبان این جامعه را گرفته است و آن بیدار شدن اهریمن باستانی است. اژدهایان از راه های طولانی و مخفی کتیبه های بزرگ (Elder Scrolls) که به Tamriel ختم می شود بازگشته اند. سرکردگی اژدهایان را اژدهایی بسیار کهن و قدرتمند به نام Alduin به عهده دارد و وظیفه او نابود کردن دنیاست. در حالی که امید مردم از دست رفته است، شما قدرتی خاص را در خود مشاهده می کنید که امید برای نجات دنیا را به مردم باز می گرداند. شما با بانگ خود می توانید دنیا را از پلیدی ها نجات دهید زیرا شما اژدها زاده هستید !

برخی از ویژگی های بازی The Elder Scrolls V: Skyrim:

– تولد دوباره یک حماسه فانتزی و خلق جهانی جدید در ارتفاعات کوه ها

– زندگی متفاوت در دنیای متفاوت، بازی با هر کاراکتری که به ذهنتان خطور کند و هر آنچه که می خواهید، افسانه آزادی انتخاب داستان سرایی و ماجراهای Elder Scrolls طوری که در گذشته هرگز این طور نبوده

– استفاده از موتورهای گرافیکی جدید برای ایجاد بهتر ابرهای رونده، کوه های عظیم، شهرهای شلوغ، مزارع با شکوه و سیاه چال های تاریخی و باستانی

– امکان انتخاب از میان صدها اسلحه، طلسم و توانایی های متفاوت

معرفی افزونه‌های قابل دانلود (DLC) بازی:

– افزونه Dawnguard: با اضافه کردن محتوای نگهبان سپیده دم، متوجه می شوید که خون آشام ها شبانه به شهر ها حمله می کنند. این خون آشام ها با خون آشام هایی که قبلا در بازی با آن ها رو به رو شده اید، تفاوت دارند. آن ها زره های مخصوص به خود را دارند، از ظاهر کریهی برخوردار هستند و قدرت و توانایی هایشان هم بیشتر است. همچنین این خون آشام ها بر خلاف خون آشام های قبلی که در بازی حضور داشتند، سازمان یافته هستند و تحت امر یک رهبر قدرتمند می باشند. پس از مدتی که از این حمله ها می گذرد یکی از اعضای گروهی به نام Dawnguard یا نگهبان سپیده دم با شما ملاقات می کند. این گروه پس از حمله های مکرر خون آشام ها به وجود آمده است و وظیفه آن ها شکار خون آشام هاست! ارکی که خبر را به شما می دهد از علاقه رهبر گروهش به توانایی های شما می گوید. او از شما می خواهد که به قلعه مستحکم این گروه سر بزنید و در صورت تمایل به گروه شکارچیان خون آشام بپیوندید. با اضافه کردن این محتوا به بازی چندین NPC جدید، هیولاها و موجودات جدید، فریاد ها، توانایی ها و جادوهای جدید و همچنین مکان های جدیدی به بازی اضافه می شوند و نقشه Skyrim را بیش از پیش وسیع می کنند.

– افزونه Hearthfire: با اضافه کردن این محتوا امکانات جدیدی به منزل های شما که در شهرهای بزرگی مثل Whiterun قرار دارند، اضافه می شود. همچنین والی های استان هایی مثل Falkearth به شما این امکان را می دهند که قطعه زمینی در قسمتی از استان خریداری کنید و خانه دلخواه و رویایی خود را در آن ها بنا کنید. این خانه ها بسیار با شکوه تر و زیبا تر از خانه های معمولی واقع در شهرهای دیگر خواهند بود و درون آن ها را می توانید به سلیقه خود تزیین نمایید. البته قبل از خرید زمین در این سه استان، می بایست از نزدیکان و نجیب زادگان (Thane) والی ((Jarl بشوید. همچنین اگر بازی را تمام کرده باشید می دانید که در سه استان پس از نزدیک شدن به والی به شما خدمتکار یا محافظی اختصاص داده نمی شود، اما پس از استفاده از این محتوا می توانید سه خدمتکار جدید به خدمت بگیرید. در نهایت اگر خانه شما برای زندگی کودکان مناسب باشد می توانید دو کودک را به فرزند خواندگی قبول کنید و به یک پدر خوانده یا مادر خوانده ایده آل تبدیل شوید.

– افزونه Dragonborn: پس از اضافه کردن این محتوا به بازی، دو نفر به شما حمله می کنند که زره های عجیبی دارند و بعدا می فهمید که آن ها پیروان یک اژدها زاده دیگر به نام میراک هستند که قصد جان شما را کرده است. برای یافتن پاسخ این سوال که چرا میراک می خواهد شما را از بین ببرد باید به شهری به نام سولستایم سفر کنید. سولستایم یک شهر جدید است که به نقشه شما اضافه می گردد و خارج از قلمرو کشور Skyrim و در Morrowind واقع شده است. این شهر محل زندگی الف های سیاه است و از خاکستر آتش فشان پوشیده شده است. با اضافه کردن این محتوای بسیار غنی و زیبا که گسترده ترین و آخرین محتوای بازی می باشد، چند شهر و روستای جدید به بازی اضافه می شود تا نقشه بسیار وسیع آن را از آن چه که هست، وسیع تر نماید. بیش از دویست قطعه شامل جواهرات، خوراکی ها، زره ها، سلاح های معمولی و سلاح های منحصر به فرد و … به بازی اضافه می شود. همچنین نژاد جدیدی در سولستایم وجود دارند که گابلین خوانده می شوند. جانداران و هیولاهای جدیدی در سولستایم مشاهده می کنید که در اسکایریم وجود ندارند مثل خاکستر زادگان، خدمتکاران هرمس مورا و خرسینه ها. کتاب های جادویی جدیدی در گوشه و کنار سولستایم یافت می شوند که متعلق به شیطانی به نام هرمس مورا می باشند و با خواندن آن ها نیروهای جدیدی را به خدمت می گیرید و … فراموش نکنید که فریاد هایی به بازی اضافه می شوند که شما را قادر می سازند که اژدها را رام کنید و بر پشت اژدها سفر کنید!

-افزونه ارتقا کیفیت تصویری (High Resolution Texture Pack): بازی بسیار زیبا و تحسین شده Skyrim نه تنها از نظر سبک بازی و داستان سرایی سرآمد و انقلابی در بازی های نقش آفرینی است بلکه Skyrim از نظر گرافیکی هم در زمره بهترین بازی های دنیاست. طبیعت Skyrim بسیار زیبا و چشم نواز به تصویر کشیده شده است و مطمئنا هر بازیکنی را برای چند لحظه مدهوش زیبایی خود می کند. آسمان شب و روز، آبشار ها، جنگل، درختان، سنگ ها، صخره ها و کوه ها بسیار زیبا طراحی شده اند و به جزئیات کامل و با دقت رسیدگی شده است. همچنین این زیبایی و دقت در انتخاب رنگ ها درون ساختمان ها و غارها هم رعایت شده است و سلاح ها و زره ها هم بسیار با دقت و زیبا طراحی شده اند. حال تصور کنید که بتوانید این زیبایی را دو چندان کنید! با اضافه کردن محتوای ارتقای کیفیت تصویری به بازی، تمامی تکسچرها و عناصر گرافیکی تشکل دهنده تصویر بیش از پیش وضوح پیدا می کنند و این امکان را به شما می دهند که از این بازی زیبا با گرافیکی بالاتر بهره ببرید و Skyrim را به شکلی جدید و با لذتی بیشتر تجربه کنید.

معرفی مد های (MOD) بازی:

– مد فالکسار: فالکسار یکی از محبوب ترین و مشهور ترین مد های ساخته شده برای اسکایریم است و از نظر حجم، حجم این مد نسبت به سایر مد های طراحی شده به قدری بالا است که برخی آن را در گروه افزونه های غیر رسمی بازی قرار داده اند. این مد که طی مدت حدود دو سال و توسط زحمات یک جوان نوزده ساله به نام Alexander J.Velicky به وجود آمده است، سرزمین فالکسار را به بازی اضافه می کند. مکانی جدید که در نزدیکی اسکایریم است اما در نقشه اسکایریم قابل مشاهده نیست. تنها حجم این مد نسبت به سایر مد ها بالاتر نیست بلکه از نظر کیفیتی هم کیفیت مناسبی دارد. سرزمینی وسیع با اقلیمی کاملا شبیه به اسکایریم با جنگل های بزرگ و همان موجوداتی که در جنگل های اسکایریم پرسه می زنند. اما جنگل های فالکسار بیرحم تر از جنگل های اسکایریم هستند و ممکن است چند موجود در یک لحظه به شما حمله ور شوند. سیاه چاله ها، NPC ها، مراحل جدید، دهکده ها و موارد بیشمار دیگری در فالکسار وجود دارند که شما را برای ساعات زیادی سرگرم خواهند کرد.

The Empire of Tamriel is on the edge. The High King of Skyrim has been murdered. Alliances form as claims to the throne are made. In the midst of this conflict, a far more dangerous, ancient evil is awakened. Dragons, long lost to the passages of the Elder Scrolls, have returned to Tamriel. The future of Skyrim, even the Empire itself, hangs in the balance as they wait for the prophesized Dragonborn to come; a hero born with the power of The Voice, and the only one who can stand amongst the dragons Epic Fantasy Reborn. Skyrim reimagines the open-world fantasy epic, pushing the gameplay and technology of a virtual world to new heights. Live another life, in another world. Play any type of character you can imagine, and do whatever you want; the legendary freedom of choice, storytelling, and adventure of The Elder Scrolls is realized like never before. All new graphics and gameplay engine. Skyrim’s new game engine brings to life a complete virtual world with rolling clouds, rugged mountains, bustling cities, lush fields, and ancient dungeons. You are what you play. Choose from hundreds of weapons, spells, and abilities. The new character system allows you to play any way you want and define yourself through your actions. Dragons return. Battle ancient dragons like you’ve never seen. As Dragonborn, learn their secrets and harness their power for yourself.
سیستم مورد نیاز

Operating System: Microsoft Windows XP, 7 CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor RAM: 3GB Hard Drive: 6 GB free disk space Graphics Card: GeForce 8800 GT or ATI 4890 (512MB)

سیستم مورد نیاز برای نصب بسته محتوای ارتقای کیفیت تصویری:

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU Memory: 4GB System RAM Video Card: DirectX 9.0c compatible NVIDIA or AMD ATI video card with 1GB of RAM (Nvidia GeForce GTX 260 or higher; ATI Radeon 4890 or higher)

راهنمای نصب

1. ابتدا نسخه مورد نظر خود را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.

2. با اجرای فایل Install.exe مراحل نصب را آغاز و بازی را نصب کنید.

3. آپدیت 13 بازی را دانلود و تمام محتویات آن را در محل نصب بازی Copy کنید. توجه: برای استفاده از DLC های بازی نیاز به نصب آپدیت بازی می باشد. اگر از نرم افزار SKSE استفاده می کنید، پس از نصب آپدیت باید نرم افزار SKSE را هم آپدیت کنید.

4. برای نصب افزونه ها و مد های بازی، باید فایل های موجود در پوشه دانلود شده را در محل نصب بازی و درون پوشه data کپی کرد.

5- برای فعال کردن DLC ها باید از منوی استارت وارد Documents شوید، سپس در پوشه My Games وارد پوشه Skyrim شوید و فایل SkyrimPrefs.ini را با یک ویرایشگر متن مثل Notepad باز کنید. سپس تگ [Launcher] را در متن نمایش داده شده بیابید و اگر وجود ندارد، خودتان آن را به همین شکل بنویسید. سپس زیر [Launcher] باید عبارت زیر را بنویسید: bEnableFileSelection=1 البته ممکن است عبارت فوق موجود باشد که در اینصورت فقط باید مقدار آن را از صفر به یک تغییر دهید. حال از منوی فایل گزینه Save را انتخاب کنید. سپس وارد محل نصب بازی شوید و SkyrimLauncher را اجرا کنید. در منوی ظاهر شده گزینه Data Files را انتخاب کنید و با کلیک بر روی DLC ها آن ها را انتخاب و تیک هر کدام را بزنید. توصیه می شود که پس از اعمال تغییرات، SkyrimLauncher و یا Skyrim.exe را با سطح دسترسی Administrator اجرا نمایید. اگر از Mod های بازی Skyrim استفاده می کنید، باید پس از فعال کردن DLC ها، آن ها را توسط Load Order بعد از تمامی DLC ها قرار دهید.

لینک های دانلود

اطلاعات نسخه کرک شده و کامل Razor1911‏ – 5370 مگابایت (پیشنهاد  دانلود 0511)
اطلاعات این نسخه دارای کیفیت بسیار خوبی می‌باشد و بدون مشکل اجرا می‌گردد.

دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم
دانلود دانلود – بخش سوم
دانلود دانلود – بخش چهارم
دانلود دانلود – بخش پنجم
دانلود دانلود – بخش ششم
دانلود دانلود – بخش هفتم
دانلود دانلود – بخش هشتم
دانلود دانلود – بخش نهم
دانلود دانلود – بخش دهم
دانلود دانلود – بخش یازدم
دانلود دانلود – بخش دوازدهم

اطلاعات نسخه فشرده شده Blackbox‏ – 3500 مگابایت
اطلاعات این نسخه غیر رسمی بوده و حجم آن به این علت کمتر است که یک سری از قسمت‌های بازی حذف گردیده یا کیفیت صدا و تصویر بازی کاهش پیدا کرده است و فقط زمانی پیشنهاد می‌شود که امکان دانلود نسخه کامل وجود نداشته باشد، اگر برایتان مقدور است نسخه کامل را دانلود کنید.

دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم
دانلود دانلود – بخش سوم
دانلود دانلود – بخش چهارم
دانلود دانلود – بخش پنجم
دانلود دانلود – بخش ششم
دانلود دانلود – بخش هفتم
دانلود دانلود – بخش هشتم

اطلاعات آپدیت 13
اطلاعات نسخه کرک شده RELOADED‏ – 140 مگابایت (پیشنهاد دانلود0511)
دانلود دانلود

اطلاعات افزونه ارتقا کیفیت تصویری (High Resolution Texture Pack)
اطلاعات نسخه کرک شده RELOADED‏ – 4600 مگابایت

دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم
دانلود دانلود – بخش سوم
دانلود دانلود – بخش چهارم
دانلود دانلود – بخش پنجم
دانلود دانلود – بخش ششم
دانلود دانلود – بخش هفتم
دانلود دانلود – بخش هشتم
دانلود دانلود – بخش نهم
دانلود دانلود – بخش دهم

اطلاعات افزونه Dawnguard
اطلاعات نسخه کرک شده RELOADED‏ – 610 مگابایت
دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم

اطلاعات افزونه Hearthfire
اطلاعات نسخه کرک شده RELOADED‏ – 66 مگابایت
دانلود دانلود

اطلاعات افزونه Dragonborn
اطلاعات نسخه کرک شده RELOADED‏ – 825 مگابایت
دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم

اطلاعات مد falksaar – 1000 مگابایت
دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم
دانلود دانلود – بخش سوم

پسورد: www.p30download.com

105 دیدگاه

 1. سلام خسته نبشید یه سوال داشتم ورژن این بازی چند هست من خودم ورژن بازیم 1.1.20.5 هستش میخواستم ببینم این ورژن بازیش چند هست؟چون میگن برای نصب اخرین پچ این بازی باید ورژن بازی 1.9 باشه

 2. سلام فقط میتونم بگم واقعا خسته نباشید پوستم کنده شد اینقدر گشتم دنبال اپدیت بازی واقعا دستتون درد نکنه

 3. خدا خیرتون بده :))

 4. خدا خیرت بده,کلافه شدم از بس دنبال آپدیت گشتم,این آپدیت خیلی مهمه هم باگ رفع میکنه هم میتونی موقع اسب سواری از سلاحات استفاده کنی,DLCبازی هم که از واجبات بود دمت گرم سایت بسیار مفیدی دارین

 5. واقعا دستت درد نکنه یه روز کامل گشتم نتونستم آپدیت این بازی رو پیدا کنم یعنی همه ی لینک ها خراب بودن نجاتم دادی ممنون

 6. خیلی ممنون کجا باید تو سایت ثبت نام کنم

 7. سلام ممنون که قرار دادین خیلی دنبالش گشتم فقط اگه میشه مود های بیشتری رو قرار بدین

 8. salam,khaste nabashid,mikhastam bedonam version in skyrim k az siteton download kardam chande?

  نسخه کرک شده و کامل Razor1911 – 5370

 9. سلام
  من dlc dragonborn رو نصب کردم اما هرکار کردم بازی شروع نشد. پچی که گذاشتید رو هم دانلود کردم و نصب کردم. حالا تا میره تو بازی، بعد از نشون دادن لوگو از بازی میپره بیرون! کمک کنید لطفا

 10. خواهش میکنم بگین این فایلها ریکاوری هم دارن یا نه

 11. آقا قربونتون برم من,دمتون گرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم,خدا خیرتون بده,بازم دمتون گرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم.

 12. استاد خیلی میخوامتتتتتتت
  کل گوگل گشتم اینجی بود یه دنیا ممنونتم

 13. سلام ببخشید من مود فالاسکار رو نصب کردم حالا این سرزمین کجا هست؟

 14. سلام این مد dragonborn رو نصب کردم وقتی سوار اژدها میشم چرا کنترل روش ندارم؟
  فقط میتونم بهش فرمان حمله بدم نمیتونم بگم کجا بره!!!!!

 15. سلام دو تا سوال داشتم
  1.من dlc های بازی گرفتم و skyrimprefsهم رفتم توش نوشتم اون کدرو ام گزینه ی data files نیومده
  2.چجوری میشه سوار اژدها شد؟

  • man bazish nakardam 🙂 kari nadare besh begu hosh vay mi3 bad bepar balash :))

  • اول باید اون کد رو در قسمت لانچر skyrimprefs وارد کنی
   وبرای سوار شدن تو باید مراحل dragon born برات باز شده باشه. تو طی ماموریت ها سه تا shout بهت میده که با اون میتونی اژدهارو رام کرده و سوارش بشی

   • سلام داداش نیما مراحل دراگون برن تو میدونی بعد از اینکه همراه اون دختره کتابو پیدا کردی بعدش میری تو دهکده که سه نفر نشستن دور یه دود بعد از اون باس بری پیش اون اژدها رو بکشی حالا من اژدها رو کشتم بعد نشانه میفته رو یه دیواره شبیه کله قنده که یه دود سبز ازش بالامیره تو این قسمت باید چیکار کنم اگه بگی ممنونت میشم؟؟؟

 16. Slm
  dametoon garm
  vaghean ali bood
  🙂

 17. slm
  dametoon garm khodaei.
  baaz shodam ta update ro gir ovordam
  age mishe legendary editation ro ham k versione akhareshe bezarin. bazam eival

 18. slm mn age bekham sedaye mohito dorost konam chikar baiad bokonam?? lotfan komak konin

 19. سلام کسی مدی رو میشناسه که تعداد فالور ها نامحدود بشه یعنی هفت یا هشت و… فالور داشته باشیم کنارمون؟

 20. khodaei age kesi hast javab bede.
  sedaye bazi chetor dorost mishe
  mnzooram sedahaei mese zadane shamshir ya baghyeye chizas

 21. سلام من vampire شدم و الان تقریبا هرکی منو میبینه بهم حمله میکنه نمیتونم دیگه vampire نباشم؟

  • به Falkreath و به داخل یکی از inn های این شهر برید و فروشنده ها صحبت کنید و گرینه ی rumors یا شایعه رو انتخاب کنید . بعد اونا در مورد فردی به نام Falion در شهر Morthal صحبت میکنن . به پیش این شخص یرید . اون بهتون میگه که شما برای آدم شدن (!) به یک black soul gem احتیاج دارید که میتونید از خودش بخرید علاوه بر این یک اسپل به اسم Soul Trap spell هم ازش بخرید . سپس با استفاده از این اسپل یک انسانو بکشید و روحشو ( soul ) به داخل black soul gem انتقال دهید . بعد دوباره پیش Falionبرگردید تا اون درمانتون کنه .

 22. من افزونه ارتقا کیفیت تصویری دانلود کردم هر وقت میخام از فیل فشرده در بیارم میگه پارت 11 وجود ندارد

 23. هیچکی نیست جواب بده؟؟؟؟

 24. سلام مد رو نصب کردم و بخش های جدید به خونه هام اضافه شد و بچه هم گرفتم ولی وقتی رفتم در Falkearth زمین خریدم و رفتم بسازم،وقتی همه چیزو کامل ساختم خونه ای ظاهر نشده بود اما اصطبل و باخچه و این جور چیزای جانبی ساخته شد اما خونه ای نبود به جای خونه همون چوب و نخ دورش که قطعه زمینو مشخص می کرد و از اول اونجا بود قرار داشت. و حتی آخر سر روی اون میزی که نقشه ی خونه هست شیش گزینه که سه تا به شرق و سه تا به شمال خونه مربوط بود رو هرچی میزدم میگفت اضافه شد اما بر میگشت سر جاش لطفا بگید چیکار کنم؟

 25. دوست عزیز این بازی کی قراره از رو سرور حذف بشه؟
  وقت برای دانلودش هست؟

 26. دمتون گرم…
  از بس دنبال این بازی گشته بودم کلافه شده بودم.
  واقعا دستتون درد نکنه…

 27. خدااا خیرتون بده ایشالا :))))) پدرم در اومد انقدر دنبال آپدیت 13 گشتم -_-

 28. سلام اقا من فقط میتونم dlcاول رو اضافه کنم بقیشون جواب نمیده مثلا دانگارد وقتی اضافش میکنم و تنضیماتشو انجام میدم وقتی وارد بازی میشم بعد از نشون دادن لوگوی بازی می پره بیرون خواهشا کمک کنید

 29. سلام ببخشید مود های بازی رو نمیزارید؟من شدیدا دنبال مودdeadly dragonsهستم

 30. واقعا عالی مطلب بیست بیست هیچ چیز کم نداره ممونم از سایت خوبتون
  فقط ی سوال میشه چند تا dlc رو باهم استفاده کرد؟

 31. اقا دمت گرم معرکس

 32. سلام من با ایکس باکس بازی میکنم الان حدودا اخر بازی هستم یه دنیا جادو هم یاد گرفتم ولی نمیدونم چجوری اژدها رام کنم لطفا کمکم کنید یا اسم جادو رو بهم بگید.یه سوال دیگه هم داشتم مد برای ایکس باکس هم هست ؟؟

 33. سلام.داداش کجاس لینک دانلود ابدیت 1.9؟؟

 34. داداش ارور پسوورد میده تو رو خدا با این نت ذغالی نشستیم دان کردبم .حالمونو گرفت

 35. من dawnguard رو دانلود کردم اما کمان صلیبی تو بازی نیست!!!!

 36. اقایون داداشام سلام
  من اینو دان کردم اما وقتی میخوام نصب کنم این ارور رو نشون میده و میره
  —————————
  Razor1911 Installer – The Elder Scrolls V Skyrim
  —————————
  Error finding SIM file
  —————————
  OK
  —————————
  ممنون راهنمایی کنید

 37. سلام من ی مشکل دارم اپدیت 13 رو هم ریختم وقتی dlc dragonborn رو تو data میریزم تو قسمت data fiels هیچ چیز نیست خالیه خالیه چیکار کنم؟؟؟؟

 38. سلام
  لینکهای دانلود و نسخه های قرار داده شده به چه صورت هست

  اون قسمت 4600 مگ اگر نصب بشه نیازی به نسخه اول razor نیست ؟

  منظورم اینه اون بخش reloaded که 4600 مگ هست به همراه اپدیت دانلود کنیم بازی اجرا میشه؟
  یا باید اون بخش 5370 مگ حتما دانلود بشه

  • سلام این نسخه رو دانلود کنید
   نسخه کرک شده و کامل Razor1911‏ – 5370 مگابایت (پیشنهاد دانلود 0511)
   نسخه ها فرق میکنن باهم 🙂

 39. سلام
  من تریلر این بازی دیدم دوربین بازی به این شکل نبود

  منظورم اینه بازی شبیه سری callo of duty شخصیت بازی پیدا نیست

 40. خدا خیرت بده دوهفته دارشتم دنبال اپدیتش میگشتم
  واقعا ممنونم

 41. به طرز وحشتناکی اینجا بر خلاف بقیه سایتا همه فایل های اسکایریم تو یه پست مرتب و با لینک سالم، بازم الحمدالله مگر نه والا به خدا، یه دونه اید

 42. سلام اقا ممنون
  من اپدیت 13 رو نصب کرد ولی dlc dawngurad رو که فعال میکنم بازی نیومده بالا از بازی میندازه بیرون چرا

 43. سلام من هر وقت تیک Dlc hearthfire رو میزنم از بازی میاد بیرون ورژن بازیم 1.9.32.0.8 هست اما dlc های دیگه مثل dragonborn و dawnduard رو اجرا میکنه

 44. سلام خسته نباشید من نسخه کاملو دانلود کردم میرم روinstall.exeبم میگهerror finding sim fileچکار کنم خواهشا جواب بدید

 45. خیلی بازی باحالی من داستان اصلی رو چند بار تموم کردم

 46. خیلی بازی باحالی

 47. آقا نیما این نسخه legendary edition چند تا dvd هست؟

 48. داداش پسوردو میزنم باز نمیشه واسه آپدیته

 49. سلام.من بازی رو نصب کردم.ولی موقعی ک میخوام بازش کنم،این ارور رو میده.application load error 5;0000065434
  خواهشا راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟من خیلی دنبال نسخه ای گشتم کهblack boxنباشه.ممنون میشم اگه کمک کنید بگید چجوری نصبش کنم

 50. سلام یک سوال داشتم لطفا جواب بدید ورژن 13 و 1.9 چه تفاوتی دارند

 51. باسلام
  من فایل اصلی بازیو دانلودکردم
  ولی موقعی که روی setup میزنم میگهthe program canot start because zlib.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem
  لطفا بگید باید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 52. سلام ببخشید من نسخه razor بازی رو دارم بعد میشه بهم بگین چظوری نسخه razor رو باید اپدیت کرد؟ هر سایتی ک میرم فقط اپدیت بازی رو برا نسخه reloded دارن اگه میشه یه راه حل برا اپدیت نسخه من بهم بدین اگه اپدیت مخصوص razor هست بی زحمت لینکش رو برام قرار بدین با تشکر.

 53. سلام.چرا مد SKSE رو برا دانلود نزاشتید؟

 54. سلام خدا خیرتان بده انشاءالله هیچ سایتی نتونستم dlc و Update این بازی رو سالم پیدا کنم. انشاءالله خداوند مشکلات شما رو هم حل کنه

 55. باسلام
  خواهش میکنم dlc های این بازیو بزارید تک تک لینک ها eror 404 میدن اصلا لینک درست نیست خرابه جان هرکی دوست دارید دوباره بزارید کل سایتایه جهانو گشتم نتونستم پیدا کنم خواهش میکنم اینارو بزارید
  افزونه Dawnguard
  اطلاعات نسخه کرک شده RELOADED‏ – 610 مگابایت
  دانلود دانلود – بخش اول
  دانلود دانلود – بخش دوم

  اطلاعات افزونه Hearthfire
  اطلاعات نسخه کرک شده RELOADED‏ – 66 مگابایت
  اطلاعات افزونه Dragonborn
  اطلاعات مد falksaar‏ – 1000 مگابایت
  خیلی ممنونم واقعا لطف میکنید بزارید

  • مشهد دانلود

   سلام قبلا بود همه دانلود کردن الان فایل ها موجود نیست دیگه 🙁

   • خودتون نمیتونید دیگه بزارید؟
    یا اینکه سایتی چیزی که حتما داره رو معرفی کنید؟!!!
    با تشکر

    • مشهد دانلود

     متاسفانه فیلتر شده

     • موردی نیست فیلتر باشه یا … فقط اگه لطف کنید یا خودتون تو سایت بزارید یا اینکه لینک این DLC هارو به همین ایمیل ارسال کنید با تشکر

     • مشهد دانلود

      متاسفانه امکانش نیست فایل ها و لینکا رو ندارم دوست عزیز 🙁

 56. سلام ممنون از بابت این سایت
  ولی انصافا چرا کار نمیکنه لینک ها کلی گشتم این سایت رو پیدا کردم که به صورت جدا گونه داشت این لینک هاهم تا سه ماه پیش بوده طبق کامنت ها ولی به مارسید تموم شد؟ 🙁
  خواهش میکنم اگه دارید این DLC هارا یا سایتی که حتما دارد یا اینکه خودتون میتونین قرار بدید حتی پولی لطفا بزارید چون نه این بازی قدیمی میشه که مردم فراموش کنند نه اینکه دیگه از مد میفته فقط همین 3 DLC اصلی نیازه برا این بازی لطف میکنید قرار بدید با تشکر
  افزونه Dawnguardافزونه Hearthfireافزونه Dragonbornمد falksaar

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد