خانه / اخبار / برندگان اسکار 2015 مشخص شدند
لباس مردانه لاکچری ارزان

برندگان اسکار 2015 مشخص شدند

oscar2015-download0511.ir

هشتاد و هفتمین مراسم اهدای جوایز اسکار یکشنبه شب (3 اسفند) در سالن دالبی در هالیوود برگزار شد.

در این مراسم ۲۴ جایزه در رشته های مختلف از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین فیلمنامه های اصلی و اقتباسی، بهترین مستند، بهترین فیلم غیر انگلیسی، بهترین انیمیشن بلند و کوتاه، و نیز بهترین تدوین، بهترین فیلم برداری، بهترین موسیقی متن و بهترین طراحی لباس، اهدا شد.

در مراسم اسکار امسال، که همزمان با پنجاهمین سالگرد نمایش فیلم آوای موسیقی (اشک ها و لبخندها) بود قطعه هایی از این فیلم به نمایش درآمد و لیدی گاگا، خواننده سرشناس یکی از ترانه های این فیلم را خواند.

در اسکار سال ۲۰۱۵، فیلم مرد پرنده ای (بردمن) ساخته الخاندرو گونزالس اینیاریتو ، علاوه بر جایزه بهترین فیلم، جوایز بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه را نیز از آن خود کرد.

جایزه بهترین نقش اصلی زن به جولیان مور، به خاطر بازی در فیلم “هنوز آلیس” تعلق گرفت. جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد را نیز ادی ردمین به خاطر بازی در فیلم “تئوری همه چیز” از آن خود کرد.

جایزه بهترین موسیقی متن اورجینال، به فیلم هتل بزرگ بوداپست اختصاص داده شد و جایزه بهترین مستند بلند نیز به فیلم شهروند شماره چهار تعلق گرفت.

Download0511.ir

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد