خانه / اخبار / بدن برهنه دختران و درامد زایی از آن
لباس مردانه لاکچری ارزان

بدن برهنه دختران و درامد زایی از آن

بدن برهنه دختران-badane dokhtar berahne lokht

بدن برهنه دختران و درامد زایی از آن

غذا خوردن روی بدن برهنه دختران برای جلب مشتری و درآمدزایی، رستورانی در شهر ونکوور کانادا برای جلب مشتری و درآمدزایی بیشتر ، غذایی را تحت عنوان سوشی برهنه به منوی خود اضافه کرده است .

سوشی یک غذای سنتی ژاپنی است که در آن برنج پخته با طعم سرکه ، خوراکی‌های دریایی خام ، سبزیجات و تخم مرغ وجود دارد و به صورت سرد تناول می‌شود . نامگذاری فوق به این علت است که رستوران یادشده در اقدامی خلاف شؤونات اخلاقی و فرهنگی ، از دختران برهنه برای سرو این غذای سنتی ژاپنی استفاده می‌کند .

بخورید اما به بدن دختران دست نزنید، اینها دختران بخت‌برگشته ای هستند که در ازای دریافت حقوق ، ساعت‌ها بی‌حرکت در نقش سینی که روی آن سوشی قرار گرفته دراز می‌کشند تا مشتریان رستوران شکمشان را سیر کنند !

lokht-berahne-dokhtar-badan

به‌نوشته لس‌انجلس‌تایمز ( LosAngelesTimes) ، یک سازمان حمایت از حقوق زنان و دختران در امریکا با انتقاد از « سوشی برهنه » اعلام کرده است که این نوع پذیرایی در یک مکان عمومی ، بهره‌برداری جنسی از زنان را نه تنها مجاز ، بلکه امری قابل ستایش جلوه می‌دهد .

اما صاحبان فرصت‌ طلب رستوران کانادایی که این نوع غذا خوردن را به رسومات سامورایی نسبت می دهند ، با وضع مقررات مضحکی مدعی شده‌اند کارشان مصداق بهره‌کشی جنسی از دختران نیست . آن‌ها می‌گویند مشتریان ما اجازه دست زدن به مدل‌‌ها را ندارند و فقط می‌توانند با استفاده از چوب غذاخوری ژاپنی ، سوشی‌ها را از روی بدن مدل‌ها بردارند .

همچنین مشتری‌ها اجازه ندارند با مدل‌ها که در نقش سینی روی میز قرار گرفته‌اندحتی حرف بزنند ! گفتنی است دولت کانادا که تماشاگر این رفتار غیرانسانی و شنیع در خاک خود می‌باشد ، هرساله با ادعای نقض حقوق بشر و حقوق زنان در ایران ، بانی تصویب بیانیه‌ای علیه جمهوری اسلامی در سازمان ملل متحد است .

بدن برهنه دختران بدن لخت دختران بدن ناز دختران بدن سفید دختران کس و کون دختران برهنه کس و کون لخت دختران بدن برهنه زنان بدن دختران و زنان پورن سکسی پورن

 

12 دیدگاه

 1. XRumer 12.0
  is a modern multifunctional software for mass posting/inviting/liking/registering on the:
  + Facebook
  + forums
  + blogs
  + soc.nets
  + different CMS’s
  with a totally automatic captcha breaking.

 2. how to buy generic viagra online

 3. смотреть фильм

 4. welcome you do you Want your own throat blow job

 5. bestttttttttttt

 6. Только у меня бывает что иногда просыпаются филосовские мысли? Вы о чём-нибудь таком вы думаете?

 7. Good afternoon let’s get together I want you to Bang me in

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد