خانه / اخبار / اغفال 100 دختر ایرانی در سایت همسریابی
لباس مردانه لاکچری ارزان

اغفال 100 دختر ایرانی در سایت همسریابی

اغفال 100 دختر ایرانی در سایت همسریابی-مشهد دانلود

اغفال 100 دختر ایرانی در سایت همسریابی

مهندس قلابی كه به اتهام اینترنتی اغفال ۱۵ دختر جوان بازداشت شده است در اعترافات تازه‌اش مدعی شد : به بیش از یكصد دختر جوان پیشنهاد ازدواج داده و با ترفند‌های مختلف از آنها كلاهبرداری كرده است .

شرق : این پرونده با شكایت دختر جوانی به ‌نام سولماز در بازپرسی شعبه دوم دادسرای جرایم رایانه‌ای تشكیل شد . این دختر گفت : مدتی قبل در یك سایت همسریابی ثبت‌نام كردم تا از این طریق مرد ایده‌آلم را پیدا كنم . مدتی گذشت تا اینكه سایت مردی به‌ نام فرید را كه مدعی بود مهندس است به من معرفی كرد . در همان برخورد اول شیفته فرید شدم و تلاش كردم رابطه‌ام را با او ادامه دهم . او هم به من قول داد ، آینده خوبی برایم فراهم و من را خوشبخت میكند . به این ترتیب در حالی كه من همه چیز را تمام شده می‌دیدم ، قرار شد تا چند ماه دیگر با برگزاری جشن عروسی زندگی مشتركمان را آغاز كنیم .

در این مدت من با فرید به‌ طور تلفنی رابطه داشتم اما بیشتر ارتباط ما از طریق چت در اینترنت بود . در حالی كه مدتی از آشنایی‌مان گذشته بود فرید تماس گرفت و مدعی شد خودرو اش تصادف كرده و به حدود دو میلیون تومان پول نیاز دارد . من هم كه او را شوهرم می‌دانستم ، بلافاصله به حسابی كه گفته بود پول واریز كردم . این مورد چند بار دیگر تكرار شد و فرید با بهانه‌های مختلف چند مرتبه از من پول گرفت تا اینكه به‌طور ناگهانی ناپدید شد .

او به تماس‌های تلفنی‌ ام جواب نمی‌داد و این موضوع نگرانم كرده بود . چند روزی صبر كردم تا اینكه یك روز به‌ طور اتفاقی رمز ایمیل فرید را به دست آوردم و وارد ایمیلش شدم . هنوز چند لحظه از این كار نگذشته بود كه چندین نفر كه همه آنها دختر بودند ، برایم پیام دادند . پیام‌های آنها نشان می‌داد فرید از همه آنها خواستگاری كرده و به همه‌شان قول ازدواج داده است . آن لحظه بود كه فهمیدم فرید مرد شیادی است و هدفش از خواستگاری از من كلاهبرداری بوده است .

اظهارات شاكی نشان می‌داد متهم علاوه بر سولماز ، دختران دیگری را نیز با وعده ازدواج فریب داده است . به همین دلیل به دستور بازپرس رئیسی ، افسران پلیس فتا تجسس‌های خود را برای شناسایی مرد شیاد آغاز كردند . با گذشت چند روز از آغاز رسیدگی به این پرونده در حالی كه تعداد شاكیان به ۱۵ نفر رسیده بود ماموران مخفیگاه فرید را شناسایی و وی را دستگیر كردند .

او ابتدا خواستگاری از شاكیانش را انكار می‌كرد ، اما در ادامه وقتی در برابر آنها قرار گرفت به ناچار رابطه با شاكیان را پذیرفت ، اما مدعی شد قصد داشته با تمام آنها ازدواج كند . شاكیان پرونده كه فرید از بیشتر آنها كلاهبرداری كرده بود نیز مدعی شدند : كار فرید ضربه روحی شدیدی به آنها زده و باعث شده با مشكلات زیادی روبه‌رو شوند . آنها گفتند : فرید خود را به‌عنوان مهندس معرفی كرد و وعده و وعید‌های او ، آنها را فریب داده است .

از آنجا كه ممكن بود شاكیان پرونده افزایش یابند متهم تحت بازجویی‌های فنی –  پلیسی قرار گرفت تا زوایای پنهان اقداماتش روشن شود . با گذشت مدتی از تحقیقات تخصصی فرید در اظهاراتی شگفت‌انگیز مدعی شد ، تاكنون از حدود یكصد دختر و زن مطلقه خواستگاری كرده و با وعده و وعید اعتماد آنها را جلب و در فرصتی مناسب از آنان كلاهبرداری كرده است . وی كه مدتی قبل همسرش را طلاق داده است ، مدعی شد : قصد داشته با تمام طعمه‌هایش ازدواج كند . اظهارات متهم در حالی بود كه فقط ۱۵ نفر از طعمه‌هایش ، او را شناسایی و از وی شكایت كرده بودند .

مشهد دانلود

سایت همسریابی آنلاین سایت همسریابی اینترنتی سایت همسریابی معتبر  سایت همسریابی رسمی

2 دیدگاه

  1. محسن عساکره

    خوزستان شادگان

  2. احتياج به دوست دختر دارم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد